Capcom’un yeni oyunu; Monster Hunter Stories.

Birçok insan Capcom’un, Monster Hunter fikrini çok sevdi. Ancak maalesef Capcom’un çok para getiren oyunu herkes için değil.

Şimdi bu ne demek? Bu şu demek, oyun sadece Japonya’da mevcut. Oyun inanılmaz popüler olmasına rağmen üzücü bir şekilde dünyanın her yerinde erişime uygun değil. Oyunun inanılmaz derecede potansiyel taşıdığını yıllar önce fark eden Capcom, Monster Hunter Stories oyununun yapımına başladı. Şimdilik bilinen kadarıyla Monster Hunter Stories gelecek yıl (hiç olmazsa Japonyada) Nintendo3DS’e çıkacak.

Oyuna ait bir kaç screenshot paylaşıldı ve anladığımız kadarıyla Pokemon ve Yo-Kai Watch demografilerinde (nüfus sayısı). Oyunun hikayesi ise kısaca, “Riders” adında bir ekibin canavarlarla ortaklaşa çalışıp daha büyük ve daha güçlü canavarları alt etmesi üzerine. Yani, kısaca dedik işte.

Capcom Avrupa ülkelerine çıkıp çıkmayacağı konusunda henüz bir yorum yapmadı ancak oyun, Tokyo Oyun Şovun’da yerini alacak.

013-noscale

021-noscale

023-noscale

029-noscale

030-noscale

035-noscale

039-noscale

040-noscale

041-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr