Capcom’un yeni oyunu; Monster Hunter Stories.

Birçok insan Capcom’un, Monster Hunter fikrini çok sevdi. Ancak maalesef Capcom’un çok para getiren oyunu herkes için değil.

Şimdi bu ne demek? Bu şu demek, oyun sadece Japonya’da mevcut. Oyun inanılmaz popüler olmasına rağmen üzücü bir şekilde dünyanın her yerinde erişime uygun değil. Oyunun inanılmaz derecede potansiyel taşıdığını yıllar önce fark eden Capcom, Monster Hunter Stories oyununun yapımına başladı. Şimdilik bilinen kadarıyla Monster Hunter Stories gelecek yıl (hiç olmazsa Japonyada) Nintendo3DS’e çıkacak.

Oyuna ait bir kaç screenshot paylaşıldı ve anladığımız kadarıyla Pokemon ve Yo-Kai Watch demografilerinde (nüfus sayısı). Oyunun hikayesi ise kısaca, “Riders” adında bir ekibin canavarlarla ortaklaşa çalışıp daha büyük ve daha güçlü canavarları alt etmesi üzerine. Yani, kısaca dedik işte.

Capcom Avrupa ülkelerine çıkıp çıkmayacağı konusunda henüz bir yorum yapmadı ancak oyun, Tokyo Oyun Şovun’da yerini alacak.

013-noscale

021-noscale

023-noscale

029-noscale

030-noscale

035-noscale

039-noscale

040-noscale

041-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr