Dark Souls III, Gamescom’da oynanabilecek!

Yahu daha Bloodborne’ü oynayıp bitirmedik, ne ara hazırladınız, ne ara oynanabilir hale getirdiniz diye sorası geliyor insanın.

“Gel beraber ölelim” temalı serimiz Dark Souls’un üçüncü oyunu, 2016 başlarında bizlerle buluşacak, Gamescom’da da oyunculara tanıtılacak. “Tanıtılacak” derken sadece bir oynanış videosundan da bahsetmiyoruz, oyunculara açık alanda bizzat sizlere oynama şansı verilecek. Elbette oyun fuarlarının Woodstock’ı Gamescom’da muhtemelen saatlerce sürece bir bekleme süresini göze alırsanız.

Namco’nun açık alandaki tek oyunu da Dark Souls III değil. Oyuncuların ne kadar umrunda olur bilmiyoruz ama Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4’ü de aynı alanda oynamak, deneyim etmek mümkün olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr