Deathwing’e benzemek ne kadar zor olabilir?

Warcraft diyarlarının en “ateşli” simalarından Deathwing the Dragon elbette cosplay’ini yapmak için en kolay seçeneklerden biri değil.

Elbette bu zor görevin hakkını verebilmek için akla gelen ilk isimlerden birisi de Youtube üzerinde 770 bin civarında abonesi bulunan Jessica Nigri. Blizzcon’a katılmak üzere hazırladığı Deathwing temalı cosplay’in ne kadar zor olabileceği ile alakalı, hazırlık aşamalarını da içeren bir video yayınlamış ve video bir hafta içinde 150.000’den fazla izlenmiş durumda.

13 dakika uzunluğundaki video tüm sürecin hızlandırılmış bir versiyonunu içeriyor. Sonuçta ortaya çıkan cosplay ise Blizzcon’un en iyileri arasında yerini aldı bile.

1522670242006538671

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr