Dying Light’ın yeni eklentisinin çıkış tarihi teaser ile duyuruldu!

Dying Light’ın zombi karmaşasına araçları da ekleyen yeni eklentisi 2016’nın ilk çeyreğinde geliyor.

Gözüken o ki Dying Light’ın ilk eklentisi bizim beklentimizin aksine bu seneye yetişmeyecek. Yapımcı Tymon Smetkala yaptığı açıklamada Gamescom’dan bugüne dek hikayenin bir kısmını anlattıklarını, yeni ve çok daha büyük haritalar, buggy’ler, yeni bir hikaye ve daha fazlası ile gelecek olan The Following’in 2016’nın ilk çeyreğinde satışa sunulacağını açıkladı, üstelik özel bir teaser eşliğinde.

Smetkala’ya göre bu oyun 2016’nın ilk üç ayında hazır hale gelecek ve bu süre Techland’ın oyun için planladığı tüm içerikleri eksiksiz ve hatasız olarak oyunculara sunabilmesi için yeterli.

Oyunun eklentisinin çıkış fiyatı ise 15$ seviyesinde olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr