En yaratıcı sen ol, hediyeleri kap!

LEVEL, Şubat ayı itibarıyla siz okurlarımızla etkileşimi artırmak ve nihayetinde de çabanız ve emeğiniz için sizi ödüllendirme adına bir etkinlik başlattı.

İki kategoride sizden gelecek olan çalışmalar sonucunda Aral İthalat’tan sürpriz oyunlar kazanabileceksiniz!

Inbox’a mail at!
Yapmanız gereken basit: Yıllardır LEVEL Dergisi’nde bulunan “Posta” bölümüne e-posta atmak. Sorduğunuz soruların kalitesi, e-posta’nın eğlence oranı ve yaratıcılığınızla ayın en iyi e-postasını hazırlayın, inbox@level.com.tr adresine gönderin, kazanın. (Tek bir e-posta atmanız yeterli, aynı e-postayı sürekli göndererek şansınızı artırmanız mümkün değil.)

İstediğin bir oyuna inceleme yaz!
Şubat ayında aynı zamanda sizden gelecek olan incelemelere de yer vereceğiz. Çok eski bir oyun olmaması kaydıyla, sevdiğiniz bir oyunu en fazla 3000 karakter (boşluklar dahil) olarak bize gönderin, ayın en iyi incelemesi sizin olsun ve ödülü kapın. İncelemeleri göndermek için de yine inbox@level.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Tüm bunlar için son gönderim tarihi her ayın 20’si!

Haydi herkes klavye başına!

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Eligra 2 years ago | Cevapla
    Bir ara editör alımlarınız vardı. O zaman bir başlamıştık 3 ay kadar devam ettik. Fakat sonrasında sessizce hiçbir olumlu/olumsuz bilgilendirme yapmadan yarı yolda bıraktınız.
  2. Onur 1 year ago | Cevapla
    Önceki aylar gönderdiğimiz incelemeler yayımlanmadıysa ileriki bir sayıda yayımlanma şansı yok değil mi?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr