Fallout 4’e yeni modlar eklenmeye devam ediyor!

Fallout’un son oyunu Fallout 4’e yeni yeni modlar eklenmeye devam ediyor. Bu sefer karşımızda Industrial Revolution ve WW2 silahı MP40 modu bulunmakta.

İlk modumuz Industrial Revolution yani Sanayi Devrimi modu için Sim Settlements moduna da ihtiyacınız var. kinggath tarafından hazırlanan Sim Settlements modunun ilk genişlemesi olan Industrial Revolution, Sim Settlements’e bir çok bölge ve yapı eklemekte. Bu yapılarla yerleşmenizi kontrol altına alıp farklı bölgeleri ele geçirebileceksiniz.

Mod yapımcılarının açıklaması üzerine bu modu güncelleştirdiğinizde, mutlaka Sim Settlements’i de güncelleştirmeniz gerekmekte. Daha fazla detayı ve modun işleyişini de buradan izleyebilirsiniz:

Bir diğer modumuz ise efsanevi 2. Dünya Savaşı silahlarından MP40’ı Fallout 4 ile buluşturan bir mod. Yapımı uzun süren ve bir çok materyal barındıran mod ile silah üretiminden silahı yapabilir veya konsola önce help MP40 4 yazıp WEAP: (########) ‘MP40’ yazısını gördükten sonra player.additem ######## 1 yazarak silaha sahip olabilirsiniz.

TrophiHunter Chad509 tarafından yapılan bu modu Nexus Mods üzerinden indirip kurmamız gerekiyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr