Gözünüz aydın, GTA V’e Tofaş eklentisi geldi!

Baştan anlaşalım, bu satırların yazarı olarak hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri “caddeci” kültürüdür.

Bir Anadolu yakası sakini olarak aklıma gelen ilk görüntülerden biri de, Bağdat Caddesi boyunca hız yaparak hem kendisinin, hem de yolda ve kaldırımda yürüyenlerin hayatını tehlikeye atan, aşırı hız yapan modifiye araçlardır. Gördüğüm anda da videoya kaydedip ilgili yerlere iletmekten hiç kaçınmadım şimdiye dek.

Bununla birlikte GTA V için uzun süredir beklenen Kuş serisi modu nihayet geldi ve modun tasarımını yapan arkadaş gerçekten çok başarılı bir iş çıkartmış. Aracın kokpitinden sürüş fiziklerine kadar da ciddi emek harcamış. Kuş serisinin standart modellerinden modifiye modellerine kadar hayli seçenek sunan mod camların kırılmaması dışında hasar modellemesine de sahip.

Modu indirmek için GTATurk’ü ziyaret edebilirsiniz; http://gtaturk.com/gtavtofas/

10

13

14

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr