Günün sürprizi: Ghost Recon Wildlands

Açıkçası o sırada bir Ubisoft basın konferansı izliyor olduğumuzun farkında olmasaydık, son ana kadar Just Cause 3 trailer’ı izlediğimizi düşünebilirdik.

Ghost Recon Wildlands’in Bolivya uyuşturucu karteli ile mücadelemiz tam da gök yüzünden, skydiving yaparak başlıyor. Tipik Güney Amerika çoraklığında topraklar, nice kanunsuz işi ve cinayeti gizleyen uçsuz bucaksız stepler, 3 arkadaşınızla beraber co-op oynama imkanı ve open-world oynanış. Gördüğümüz kadarıyla MGS V: Phantom Pain’in ilk saatleri ile oldukça benzeyen bir oyun yapısı söz konusu.

Açıkçası Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands günün sürprizi oldu, tüm LEVEL editörlerinin de büyük beğenisini kazandı. Gece gündüz geçişleri ve hava koşullarının henüz oyuna ne kadar etki ettiğini bilmesek de işinizi sessizce halletmek veya pickup ile ön kapıdan dalıp girmek arasında gidip gelen özgürlüğü hep sevdik, bu oyunu da sabırsızlıkla bekliyoruz 😉

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr