Halo 5’e birinci gün yaması: 9GB!

Halo 5’i bekleyen ve 65GB download’u bir şekilde sakin karşılayan oyunculara kötü bir haberimiz var.

343 Studio’nun şefi Josh Holmes’ün bir kullanıcının sorusuna verdiği yanıta bakacak olursak oyunun piyasaya çıktığı gün çıkacak olan ilk gün yaması multiplayer üzerine ve tam 9GB boyutunda olacak. Oyun bilindiği gibi 27 Ekim’de piyasada olacak ancak eğer Xbox’ınızı “Instant On” modunda ayarladıysanız 22 Ekim’de güncellemeyi indirmeye başlayacak, yani 27’sinde oyun çıktıktan sonra ekstra olarak güncellemeyi beklemenize gerek yok, zaten indirilmiş durumda olacak.

Elbette bu şartlar oyunu dijital olarak satın alıp önceden indirenler için geçerli. Eğer fiziksel bir kopya satın aldıysanız yamayı yüklemek için oyunun çıkış tarihini, yani 27 Ekim’i beklemeniz gerekecek, server’ların ilk gün krizini sorunsuz atlatması halinde de çok fazla beklemeyeceksiniz, umarız.

Bu arada 343 Studios, Spartan Company’lerinin nasıl çalıştığını gösteren bir de video yayınladı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr