Hellblade, PC ve PS4’e aynı anda çıkacak!

Heavenly Sword, DmC: Devil May Cry ve Enslaved gibi kalburüstü yapımların yaratıcısı Ninja Theory, yeni oyunları Hellblade’in PS4 ve PC için aynı zamanda piyasada olacağını açıkladı.

Aşağıdaki oynanış videosundan da görebileceğiniz gibi Ninja Theory’nin yeni oyunu bu kez ciddi anlamda gerilim ve akıl sağlığı temalarını işliyor, buna rağmen halen üçüncü kameradan oynanan bir aksiyon oyunu. Oyunda korkunç Viking işgalinin ardından yeni durumla ve aklının kendisine oynadığı oyunlar ile baş etmekte zorlanan bir kelt savaşçısını, Senua’yı kontrol edeceğiz.

Ninja Theory akıl sağlığı konusunu işlerken işin ehlinden de bu konuda oldukça katkı almış. Cambridge Üniversitesinde görev yapan Nöro-kimya profesörü Paul Fletcher oyunun mental yönünün arkasındaki isim ve oyundan beklentimiz de oldukça fazla.

Firmadan yapılan açıklama, oyuna yaptıkları yatırımın geri dönebilmesi için Hellblade’in en az 300.000 adet satılması gerektiği yönünde, çıkış tarihi konusunda ise halen yeni bir açıklama yok.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr