Heroes of the Storm’da yeni karakter: Rexxar

Sevinmek istiyorum ama sevinemiyorum. Bu Rexxar denilen adamın ismini duymak dahi içimin kötü olmasına yetiyor. Hearthstone oynayanlar bu kahramandan neler çekildiğini bilir. Facehunter denilen deste çok büyük kabus. TgT’nin çıkışı ile meta biraz değişti ama bu adama hala orada (Bir de Dr. Boom).

Tamam o başka bir oyun ama artık Blizzard’ın bütün oyunları birbirine entegre hale geldi. İster istemez başka oyundaki travmalar bir diğerine aktarılıyor. Hearthstone’daki başarılar sayesinde Heroes of the Storm’da binek alınabiliyor. Starcraft ön sipariş verilince Hearthstone’da yeni kart dizaynı açılıyor. Şey, bir de Diablo III diye bir oyun vardı. O ne oldu?

Her neyse, habere geri dönüş vakti. Rexxar dün çıkan güncelleme ile Heroes of the Storm’da oynanabilir bir karakter haline geldi. Tabi ki bu karakterin Warcraft dünyasında önemli bir yeri var ve bu yüzden sevenleri çoktur. Buna denilecek bir şey yok. Yine de benim elim Rexxar ile oynamaya gitmiyor, ne yalan söyleyeyim. Siz yine de oynayın bir bakın ama arkadaşlarınızı çok üzmeyin.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Doğuş 2 years ago | Cevapla
    Control warrior face huntera tek çözüm

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr