Hollowpoint’in geliştirilmesi askıya alındı…

Crackdown 2’nin yapımcısı Ruffian Games tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından satışa sunulması beklenen 2.5 boyutlu taktik-aksiyon oyunu Hollowpoint’in gelişimi durduruldu.

İlk defa 2014 yılında tanıtılan ve E3 2015 sırasında da oldukça başarılı bir fragmanı yayınlanan oyundan, o tarihten beri haber alamamıştık. GameWatcher.com‘un ortaya çıkarttığı gerçek ise can sıkacak cinsten zira oyun 2015 yaz aylarından beri gelişimi durdurulmuş halde bekliyormuş ve üzerine çizgi çekilmiş bile.

Bunun ardından Paradox Interactive de bir duyuru yayınlayarak, görüş ayrılıkları sebebiyle Ruffian Games ile ortaklıklarına son verdiklerini, oyunun şu anda geliştirilmediğini ancak acele bir karar vermeden önce oturup durumu inceleyeceklerini belirtti.

Ruffian Games ise başka bir oyunu erken erişime sundu, çok daha light ve hızlı bir shooter olan Fragmental.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games and Politics, İstanbul Studio-X’te kapılarını açıyor. https://t.co/QUKRxZINcP https://t.co/16ctFnrOvs
Peak yeni takım arkadaşları arıyor. https://t.co/4Mekndf4TK https://t.co/r9MPWbdLh1

Flickr