İngiltere satışlarında Call of Duty: Black Ops III zirveyi bırakmazken, Battlefield 4 ilk 10’a girmeyi başardı.

Yılbaşı indirimlerinin etkisi listeye oldukça yansımış durumda. Listemize yeni giren bir oyun ise yok. Uzun zamandır değişmeyen ilk beşin arasına başka bir oyun girmedi fakat kendi aralarında sıra değişiklikleri oldu. Zirveyi Black Ops III kaparken, FIFA 16 indirimlerle ikinci sıraya yükseldi. Star Wars: Battlefront ise bir alt sıraya düştü ve üçüncü oldu. İndirimlerden yararlanan bir diğer isimse GTA V oldu ve dördüncü sıraya yerleşti. Fallout 4 ise haftayı beşinci sırada bitirdi.

Listenin alt sıralarına bakacak olursak, Battlefield 4 üzerinde yapılan indirimler satışları oldukça artırmış gibi görünüyor ve on üç basamak yukarı çıkarak onuncu sıraya yerleşiyor.

İngiltere satışlarının ilk 10 sırası şöyle:
– Call of Duty Black Ops III
– FIFA 16
– Star Wars: Battlefront
– Grand Theft Auto V
– Fallout 4
– Tom Clansy’s Rainbow Six: Siege
– WWE 2K16
– Just Cause 3
– Assassin’s Creed: Syndıcate
– Battlefield 4

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr