LEGO Marvel’s Avengers ertelendi!

Lego’nun artık Dünyayı Kurtaran Adam dışında her seriyi kaplayan serisinin son oyunu Marvel’s Avengers’ın çıkış tarihi geriye atıldı.

2005 yılında Lego Star Wars: The Video Game ile başladıktan sonra Lord of The Rings, Indiana Jones, Batman, Harry Potter, Marvel, Rock Band, Pirates of the Caribbean, Jurassic Park gibi nice seriye bulaşan ve her birinin de altından (dile kolay, 20 oyun!) hakkıyla kalkmayı başaran bu serinin son oyunu Lego Marvel’s Avengers planlandığı gibi sonbaharda piyasaya çıkamayacak.

Bu aklınıza gelen her konsola çıkacak olan oyunun yıl sonu tatil mevsimini kaçıracağını da düşünürseniz çok ciddi bir satış potansiyelini kaybetmesi anlamına geliyor. Oyunun yeni açıklanan piyasaya çıkış tarihler Amerika için 26 Ocak, Avrupa için ise 29 Ocak. Oyun sadece ilk iki Avengers filmini konu alıyor, yani devamının geleceğine emin olabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr