Lego Technic’ten Sandcrawler yapılırsa!

Star Wars aleminin 40 metrelik paletli metal tenekeleri Lego Technic ile yeniden yapıldı, üstelik boyutları itibariyle de gerçeğini aratmıyor.

Lego Technic kendi zamanının o kadar ötesinde bir şeydi ki hala modası geçmedi. Bu satırların yazarının bugün evde 75 parçadan oluşan bir model koleksiyonu varsa bunun sebebi 7-8 yaşındayken yaptığı Lego Technic Test Car modelidir(8865 model no).

Gelelim konumuza, Star Wars ve Lego hayranı iki ahbap olan Jarren Harkema ve Calvin Hartley oturmuş, 10.000 Lego Technic bloğunu bir araya getirip 15kg ağırlğında ve 500 çalışma saatine mal olan bir Sandcrawler üretmiş. Tatooine’de Jawa’ların karavanları gibi kullandığı 40 metrelik bu devler pek bilinen veya göz önünde olan araçlar arasında değiller. Haliyle bu çalışmanın benzersiz olarak kalması çok yüksek ihtimal.

1377342819646570819

Sonuç ortada, aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Oğuz 2 years ago | Cevapla
    Ben Evdeki Tumbler'ı tekrar inşa etmeye üşeniyorum, adamlar neler yapıyor... :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr