Mad Max oyunundaki araba gerçek oldu!

Avalanche Studios’un üzerinde çalıştığı oyunun ana kahramnı sayılan araba, Magnum Opus, gerçek oldu.

1

Yeni bir Mad Max oyunu yolda ve bu oyun hem önceki kardeşi olan Mad Max Fury Road’dan bazı özellikler alırken aynı zamanda kendi hikayesinide barındırıyor. Açıkçası gayet havalı duruyor çünkü kendinizin inşa ettiği bir savaş arabasıyla çölde hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Aracınızın tabii bir de ismi var, Magnum Opus.

Aracın ismi bir rastlantı değil, onu hayata geçirmek için en usta araba mekanistleri ve tasarımcılar birlikte uzun zaman çalıştılar. Sanırım bu tecrübe açıklanamaz çünkü bir oyun yapıyorsunuz ve oyun aracın etrafında kurgulanıyor ve aracı gerçek hayata geçirmeden önce bile, içini dışını isminiz gibi biliyorsunuz ve sonra aracı gözlerinizle görüyorsunuz.

Oyun sizi Max adında bir karakter ile başlatırken yanınıza hiçbir şey vermiyor ama sadece intikam hırsınız var. Delilikten kaçmaya çalışırken kendi savaş aracınızı sıfırdan inşa ediyorsunuz ve belki de bu çölde hayatta kalmayı başarıyorsunuz, bu size kalmış.

Mad Max, 1 Eylül’de Kuzey Amerika da piyasaya sürülürken, Avrupa da 4 Eylül’de piyasaya sürülecek ve PS4, Xbox One ve PC’ye gelicek.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Onur 2 years ago | Cevapla
    Arabayı süper yapmışlar yaa, hayram kaldım. Valla ön siparişi verdik çıksa da oysanak artık..

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr