div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Mad Max oyunundaki araba gerçek oldu!

- Advertisement -

Avalanche Studios’un üzerinde çalıştığı oyunun ana kahramnı sayılan araba, Magnum Opus, gerçek oldu.

1

Yeni bir Mad Max oyunu yolda ve bu oyun hem önceki kardeşi olan Mad Max Fury Road’dan bazı özellikler alırken aynı zamanda kendi hikayesinide barındırıyor. Açıkçası gayet havalı duruyor çünkü kendinizin inşa ettiği bir savaş arabasıyla çölde hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Aracınızın tabii bir de ismi var, Magnum Opus.

Aracın ismi bir rastlantı değil, onu hayata geçirmek için en usta araba mekanistleri ve tasarımcılar birlikte uzun zaman çalıştılar. Sanırım bu tecrübe açıklanamaz çünkü bir oyun yapıyorsunuz ve oyun aracın etrafında kurgulanıyor ve aracı gerçek hayata geçirmeden önce bile, içini dışını isminiz gibi biliyorsunuz ve sonra aracı gözlerinizle görüyorsunuz.

Oyun sizi Max adında bir karakter ile başlatırken yanınıza hiçbir şey vermiyor ama sadece intikam hırsınız var. Delilikten kaçmaya çalışırken kendi savaş aracınızı sıfırdan inşa ediyorsunuz ve belki de bu çölde hayatta kalmayı başarıyorsunuz, bu size kalmış.

Mad Max, 1 Eylül’de Kuzey Amerika da piyasaya sürülürken, Avrupa da 4 Eylül’de piyasaya sürülecek ve PS4, Xbox One ve PC’ye gelicek.

Haberler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler