Mafia III’ün tanıtım fragmanı yayınlandı!

Aylar öncesinden kendisini belli etmiş olsa da geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurulan Mafia III’ün tanıtım fragmanı nihayet yayınlandı.

“Bu defa 1968 yılındayız. Lincoln Clay neden orada olduğunu bilmediği ve benimseyemediği bir savaşın içinden geriye, doğduğu yere dönmüştür ve herşeyin değiştiğini görür. Anlar ki aile beraber doğduklarınız değil, uğruna ölmeyi göze aldığınız insanlardır.”

Oyunun üç buçuk dakikalık fragmanında bir muscle car’ın içinde Lincoln ile beraber yol alıyoruz ve oynanışa ait herhangi bir detay paylaşılmadığı gibi çıkış tarihi olarak da spesifik bir tarih alabilmiş değiliz. Oyun 2016 yılı içinde PC ve yeni nesil konsollar ile buluşacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr