Mafia III’ün tanıtım fragmanı yayınlandı!

Aylar öncesinden kendisini belli etmiş olsa da geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurulan Mafia III’ün tanıtım fragmanı nihayet yayınlandı.

“Bu defa 1968 yılındayız. Lincoln Clay neden orada olduğunu bilmediği ve benimseyemediği bir savaşın içinden geriye, doğduğu yere dönmüştür ve herşeyin değiştiğini görür. Anlar ki aile beraber doğduklarınız değil, uğruna ölmeyi göze aldığınız insanlardır.”

Oyunun üç buçuk dakikalık fragmanında bir muscle car’ın içinde Lincoln ile beraber yol alıyoruz ve oynanışa ait herhangi bir detay paylaşılmadığı gibi çıkış tarihi olarak da spesifik bir tarih alabilmiş değiliz. Oyun 2016 yılı içinde PC ve yeni nesil konsollar ile buluşacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr