Milla Jovovich’in Resident Evil dublörü çok ağır yaralandı

Biraz sevimsiz bir haber. Resident Evil: Final Chapter‘ın Güney Afrika Cape Town’daki çekimleri sırasında Milla Jovovich‘in dublörlüğünü yapan Olivia Jackson çok ağır bir kaza geçirdi.

Olivia Jackson Mad Max: Fury Road ve çok beklenen bir sonraki Star Wars filmi Force Awakens‘da dublörlük yapan terübeli bir isim.

02_437702ca-5735-1_2480892a

Motorsiklet ile bir sahne çekerken kaza geçiren Olivia Jackson 2 hafta komada kaldı. Vücudunda oluşan hasarların bazıları şöyle:

– Kırık kaburgalar
– 2 hafta koma, kanayan ve hasar almış beyin
– Omurilikteki 5 sinirin zedelenmesi
– Kırık köprücük kemiği
– Kırık Uzun kol kemiği
– Yüzünde ezilme ve yırtılma

Liste bu şekilde gidiyor ve çok daha fazlası var. Daha fazla yazıp tat kaçırmak istemiyorum. Söyleyebileceğim tek iyi şey Olivia Jackson‘ın şu anda iyileşiyor olması ve Facebook üzerinden aşağıdaki post’u paylaşması:

Screen Shot 2015-10-09 at 12.25.05

Yazdığı mesajda Jackson yaralarından bahsediyor ve yanında olan kişilere teşekkür ediyor. Mesajı da ‘Setteki en eğlenceli günüm değildi‘ diyerek bitiriyor.

Ünlü aktris Milla Jovovich de Facebook üzerinden Olivia Jackson için bir geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Biz de buradan bir film seti emekçisi olan bu cesur kadına çok geçmiş olsun diyor ve bir an önce iyileşmesini diliyoruz. Dublörler gerçekten zor şartlar altında çalışıyor. Bu kaza da bunun kanıtı. Umarım hak ettikleri değeri görmeye başlarlar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr