Yoksa N64 oyununu bir saat üzerinde oynayabiliyor muyuz?

Gerçekten çok kullanışlı mı? Hayır. Aslında değil.

Half-Life’da daha önceden gördüğümüz gibi bir video oyununu saat üzerinden oynamaya çalışmak çok eziyet veren bir durum. Dokunmatik ekran üzerindeki emülatörün kontrolleri çok küçük kalıyor.

Yine de fikri sevdik diyebiliriz. Eğer eski bir LG G Saati’nde N64 oynayabiliyorsak kim bilir, belki de yakın zamanda bir gün akıllı saatlerde GameCube oyunlarının oynanamaz türlerine hayretle ve büyülenerek bakarken bulacağız kendimizi.

Bütün bunlara değindikten sonra, Android Wear ile çalışabilen Bluetooth denetleyicisi alınabilir mi aranızda bilen var mıdır acaba?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr