Nintendo’nun İptal Edilen Projesi: H.A.M.M.E.R

Nintendo’nun geliştirmesini yürüttüğü H.A.M.M.E.R. Projesi sadece bir kod adı idi. Oyun bir iptal oldu, bir olmadı, bir kadrosu değişti, bir içeriği değişti gibi bir çok haber ile sallandı aslında. Şu anda da ne olduğuna dair kesin bilgi olmasa da, birazdan izleyeceğiniz video mümkün olduğunca detaylı biçimde anlatmış durumu.

2003’te ortaya çıkan bir fikrin, yıllarca gelişip (aslında pek de gelişemeyip) yok oluşu diyebiliriz. MachineX adı verilen nintendo’nun yeni teknolojisi için de bir yapı taşı olacaktı belki H.A.M.M.E.R ama artık Rayman 4 gibi oyunların bu düzlemde olmasını bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr