Overwatch’un rekabetçi modu Haziran sonunda geri dönecek

Oyunun geliştiricisi Jeff Kaplan’ın söylediğine göre oyunun rekabetçi modunun, Haziran’ın sonlarına doğru geri dönmesi bekleniyor.

Kapalı betada mevcut olan dereceli sistem, oyuncuların geri bildirimleriyle açık betada kaldırılmıştı. Facebook hesabından nedenini açıklayan Jeff Kaplan:

“Çok fazla şey değişti, gerçekten çok fazla…” dedi. Overwatch yapımcılarının şu anki odağı olan rekabetçi modu, şu an oyuncular için oyuna eklenmesi beklenen en önemli mod.

Geliştiriciler Overwatch için en büyük güncellemenin bu mod olacağını, tarih için kesin bir şey söylemeyip Haziran sonlarına doğru olduğunu, sezon uzunluğu, Hearthstone sistemini örnek alarak eklemeler yapacaklarını ve oyunun gidişatına göre bazı formatlar ekleyeceklerini bildirdiler.

overwatch-karakter

Rekabetçi modu oyunculara kazandıkları maçlar sonucu derece atlamalarını sağlamakta. Sezon boyunca oynayacakları maçlardan kazanacakları puanların bir bölümü maçları kaybettiklerinde alınmakta olduğu için, Overwatch’da bulunan bazı sorunları çözüp oyuna tam bir dengeleme getirdikten sonra bu modu aktif edeceklerini söylediler.

Overwatch PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut durumda.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. doan 1 year ago | Cevapla
    inş ilerde oyunun fiyatı biraz olsun düşer de indirim filan :p alırız ögrenci adamız alamıyoruz fakirligin gözü kör olsun .d

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr