Overwatch Blizzard‘ın uzun zamandan sonra çıkardığı ilk yeni oyun evreni. Çok kısa süre önce doğrulanan habere göre PC‘nin yanı sıra Xbox One ve Playstation 4 için de çıkacak olan Overwatch (Peki ya Mac Os?) için paralı bir sürüm ön siparişe sunulacak. Bu sürümün adı Overwatch Origins. Amerika’da 40 dolar olacak sürümün paket detayları şu şekilde:

– 21 adet oynanabilir kahraman
– 5 adet skin

Yukarıdakilere ek olarak tahmin edebileceğiniz üzere Blizzard‘ın diğer oyunları için oyun içi içerik de olacak. Bunlar da şu şekilde:

Heroes of the Storm: Tracer kahramanı
World of Warcraft: Baby Winson Pet
Starcraft II portreleri
Hearthstone deste arkaları
Diablo III – Mercy Wings

Bu kadarı ile bakılırsa zaten ücretsiz olan bir oyun için 40 dolar vermeye pek değecek gibi durmuyor. Paket henüz resmi olarak tanıtılmadığı için içerik değişebilir. Belki o zaman işler değişir.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Burak 2 years ago | Cevapla
    Bu yazdıklarını $60'lık versiyonu için geçerli, $40 dolarlık versiyonu sadece temel oyun için. Kaynak: https://us.battle.net/shop/en/product/category/digital-games?games=overwatch

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr