Oyunlarda kullandığınız en vasıfsız araçlar hangileri?

Herhangi bir oyunda kullandığımız araçlar karakterimizin en önemli yardımcısı olabiliyor bilindiği gibi, yani çoğu zaman.

Peki bir de bunun tersini düşünün. Oynadığımız oyunlarda bazen öyle araçlar kullanıyoruz ki ya hiç bir işe yaramıyor, ya tamamen eğlencelik olarak(!) orada bulunabiliyor veya bırakın yardımcı olmasını tam tersine bölüm sonu canavarından fazla sorun yaratabiliyor sizler için. Üstelik bunun için oyunun araç fiziklerinin kötü olması da şart değil, spesifik anlamda kötü modellenmiş, berbat kontrollere sahip veya tamamen laf olsun diye eklenmiş araçlardan bahsediyoruz.

Bayıldığımız outsidexbox ekibi de herhangi bir oyunda karşılaştığımız 7 aracı bir video halinde derlemiş. Aralarında Mass Effect’in düz yolda bile gitmeyi başaramadığımız M35 Mako’sundan, Gran Turismo 4’te yokuş çıkamadığımız 1 beygir gücündeki Daimler’e kadar pek çok araç mevcut.

Buyrun izleyin bakalım, kendi hatırladıklarınızı da ekleyin listeye. :=)

trer

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr