Paralel Evren’den resmi açılış ve erken yılbaşı kutlaması!

Yaklaşık üç ay önce kapılarını açan Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı, resmi açılışını yılbaşı öncesine denk getirerek 26.12.2015 Cumartesi günü hem açılışını hem de yeni yılı kutlamasını aynı güne sığdırıyor.

Etkinlikler saat 14:00’te başlayacak. O gün gelenleri açılış gününe özel indirimler, birçok yayınevinden çıkan bolca çizgi romanı kazanma şansı, sürpriz hediyeler, çekilişler, cosplayciler ve çok daha fazlası bekliyor olacak. Ayrıca Türkiye çizgi roman camiasının önde gelen birçok yazarı, çizerı, yayınevi sahibi, çevirmenı, editörü ve sektörün içinden birçok kişi de orada olacak. Sürpriz hediyeleri kazanma ve çizgi roman sohbetlerine katılma fırsatını sakın kaçırmayın!!!

ADRES:
Paralel Evren Çizgi Roman Dükkânı
Suadiye Mah. Küçükağa Sok. Çam Apt. No: 1/9A
Kadıköy/İstanbul
Tel: 0216 909 47 23

Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı
http://www.paralelevrencr.com/
www.facebook.com/ParalelEvrenCR
www.twitter.com/ParalelEvrenCR
www.instagram.com/ParalelEvrenCR

paralelaçılış

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr