İşte War Thunder’da görmenin en zor olduğu, en nadir uçaklar!

Gaijin’in hava ve kara araçlarını aynı server ve aynı oyunda birleştiren oyunu War Thunder, kısa süre içinde World of Tanks’in en büyük rakibi oldu.

Aynı anda arcade, yarı simülasyon ve simülasyon modlarını oyunculara sunan War Thunder, World of Tanks’e göre daha fazla gerçekçilik arayan oyuncuların tercihi haline geldi. Özellikle de senelerdir IL-2 Sturmovik 1946’da uçan oyuncuların önemli bir kısmının aklını çelmeyi başardı diyebiliriz. Bugünlerde İngiliz tanklarını beta olarak oyuna ekleyen yapım, yıl sonu vesilesi ile serverlarda görebileceğiniz en nadir uçakları derleyen bir video hazırlamış.

Bu videoda XP-55 Ascender gibi kullanımı zor şaheserlerden, kısa süreliğine ödül olarak dağıtılan TB-3 uçan peygamber devesine kadar oldukça ilginç uçaklar mevcut. Birinci sıradaki uçak ise sadece alpha testine iştirak eden sınırlı sayıda oyuncuya sunulmuş bir ölüm makinası.

Bakın bakalım aralarında sizin de sahip olduğunuz mücevherler var mı?

ss (2014-01-13 at 03_16_06)

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr