Pelerin güncellemesi Minecraft’a neler getirecek?

Tıpkı Pepee gibi bir neslin genlerine işleyen Minecraft’a eklenecek olan pelerin eklentisi çok şeyi değiştirmeye aday.

Mojang’ın yaşayan efsanesi çok yakında oyunculara kendi haritalarında pelerin vasıtası ile uçabilme olanağı sağlayacak. İlk olarak PC’ye çıkacak güncelleme ile oyuna eklenecek olan pelerin craft edilemeyecek, bulunması gereken bir eşya olarak oyuna ekleniyor. Böylece Creative modundan farklı olarak moblar da kaldırılmadan haritada özgürce uçabilecek ve alçalıp yükselebileceksiniz. Elbette bunun oyuna yadsınamaz etkileri de olacak.

Bunlardan ilki ve en önemlisi elbette oyuna “keşfe dayalı” haritalar geliştirilmesi için sağlayacağı itici güç. Şu anda oyuncular Creative modunda uçabiliyorlar ancak çevrede herhangi bir mob bulunmuyor ve pelerinin aksine size Superman gibi özgürce hareket serbestisi de sağlamıyor bu mod.

Oyunun konsol versiyonlarına bu yamanın ne zaman geleceği henüz açıklanmadı ancak hazır olmadığı kesin.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr