PlayStation VR için göz koruma pad’i!

Rahatınıza düşkünseniz bu Pad’i almak isteyebilirsiniz!

Standart VR kapaklarını zaten biliyoruz. Şimdi ise kapağın altına yerleştirdiğimiz pad, gözümüzün kenarlarında daha iyi bir VR deneyimi sağlamak için orada olacak.

PlayStation Türkiye Grup Ürün Müdürü Mustafa Yiğit’in açıkladığı gibi PSVR, 24 Ocak tarihinde ülkemizde de satışa sunulacak ve mevcut PS4 kullanıcıları da kamera ve PSVR satın alarak bu deneyimi yaşayabilecek.

1

Yastıklı Maske PSVR olarak adlandırdığımız bu VR her zamanki işlevini gösterip içerisindeki oyunları gerçek gibi oynayabileceğiz. Ve tabii ki kulaklığı da olacak.

2

Bu Yastıklı Maske aynı zamanda ışığın geçmesini engelleyecek.

3

Tek bedenli olmasıyla birlikte herkese uygun bir bedene sahip olacak. Ve yaklaşık 11,20 $. Japonya’da gelecek ay satışa sunulacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Love Dance ilk haftada 200 bin kişiye ulaştı https://t.co/sSi8EP6edM https://t.co/dcsrpevfMi
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler Satışa Sunuldu! https://t.co/bLkP0WIef9 https://t.co/m8TZipj0r1

Flickr