Project Genom ile tanışın!

Project Genom ismini daha önce bir oyun ismi olarak duymadığınıza eminim. Zaten şu an için oldukça ufak kitleye sahip olan bu oyun, kendileri de oyunsever olan küçük bir bağımsız yapımcı gurubu tarafından geliştiriliyor.

Project Genom yapımcıları kendi oyunlarını tanımlarken oldukça iddialı kelimeler kullanmaktan geri kalmıyorlar. Dünyadaki tüm bilim kurgu severleri için ideal MMO tecrübesini oluşturmak istediklerini belirtiyorlar. Dikkat çeken nokta oyunun kapalı alfa testine katılan oyuncuların geri bildirimlerine göre şekillenmesi olarak dikkat çekiyor.

Yapımcı ekibin açıklamalarına göre oyun free-to-play sistemi yerine pay-to-play sistemine sahip olacak. Yani oyunu oynamak için bire kere satın almanız yeterli olacak. Oyun yönetmeni Alex Sergeev’e göre free-to-play sistemi oyuncuların oyunların temel mekaniklerine ulaşmasını kısıtlıyor ve normalden fazla para harcamalarını sağlıyor. Sergeev, Project Genom’a, oyuncuların yalnızca bir kere para ödeyerek tüm oyun içeriğine ulaşacaklarının haberini verdi. Oyun yönetmeni Sergeev aynı zamanda oyunun şu anda kapalı alfa aşamasında olduğunu ve bu yılın son çeyreğinde oyunu erken erişime hazırlayacaklarını açıkladı. Yapılan son açıklamalar ise oyun yapımcılarının erken erişim versiyonu için pek çok fikri olduğu yönündeydi.

ddf526325bfc21d8259a641172f783f2

Project Genom, bilim kurgu temalı bir MMORPG olarak karşımıza çıkıyor. Ekolojik tahribata uğramış bir dünyadan canlı olarak kurtulan karakterleri oynayacağız. Oyunda pek çok yeni gezegen keşfedecek ve pek çok uzaylı türle karşılaşacağız. Bir bilim kurgu macerasına çıkacağımız Project Genom erken erişime Steam üzerinden açılacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr