Pyramid Head’in korkunç silahı hayat buldu!

Muhtemelen Silent Hill’in en akılda kalıcı düşmanı ve korkunç silahı Men at Arms’ın maharetiyle yeniden dövüldü!

Men at Arms’ı bilirsiniz, sevilen oyunlardaki silahları gerçek hayata taşıyan bu ekibin şimdiki hedefinde Silent Hill’in efsanevi, adı geçince bile tüylerimizi diken diken eden karakteri Pyramid Head var.

Sadece bize değil, Silent Hill 2’de gördüğümüz gibi diğer yaratıklara karşı da son derece acımasız olan ve “dehşet zincirinin en tepesinde” yer alan bu canavarın kökeni üzerine pek çok araştırma da mevcut. Bunlar arasında eski mitlerde tecavüzü simgelediğinden tutun da oyunun evrenindeki varlıklarının cellatları temsil ettiğine kadar pek çok hikaye söz konusu.

Maalesef Men at Arms bu silahı yaparken Silent Hill 2’deki Great Knife’ı değil, Silent Hill: Homecoming’deki Bogeyman’in (Pyramid Man’in neredeyse aynısı) kullandığı irice lazer mutfak bıçağını tercih etmiş. Yine de muhteşem gözüküyor.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr