R.Mika’nın karşısında hareketsiz duranın vay haline!

Street Fighter V’in yeniden başlatılan beş günlük beta süreci sona erdi ve görüldü ki bazı karakterler boş bırakmaya gelmiyor!

R.Mika bilindiği gibi Street Fighter V Beta’sına dahil edilen karakterlerden biri, tüm oyun göz önüne alındığında da en fazla dikkat çekenler arasında aynı zamanda. Bir diğer bilinen özelliği de eline mikrofonu aldıkça Tansu Çiller gibi coştukça coşması, güçlendikçe güçlenmesi. V-Skill sayesinde eğer onun mikrofonu alıp konuşmasına izin verecek kadar sabit beklerseniz ve o da konuşmasını tamamlarsa hasar gücü korkunç bir seviyeye ulaşıyor ve sizin hakkınızdan gelmesi için bir iki dokunuş yetiyor.

Yine de bunu “denge sorunu” olarak yansıtmak haksızlık olur, sizin de görebileceğiniz gibi bu durumun gerçekleşmesi için bir tarafın AFK kalması neredeyse şart.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr