R.Mika’nın karşısında hareketsiz duranın vay haline!

Street Fighter V’in yeniden başlatılan beş günlük beta süreci sona erdi ve görüldü ki bazı karakterler boş bırakmaya gelmiyor!

R.Mika bilindiği gibi Street Fighter V Beta’sına dahil edilen karakterlerden biri, tüm oyun göz önüne alındığında da en fazla dikkat çekenler arasında aynı zamanda. Bir diğer bilinen özelliği de eline mikrofonu aldıkça Tansu Çiller gibi coştukça coşması, güçlendikçe güçlenmesi. V-Skill sayesinde eğer onun mikrofonu alıp konuşmasına izin verecek kadar sabit beklerseniz ve o da konuşmasını tamamlarsa hasar gücü korkunç bir seviyeye ulaşıyor ve sizin hakkınızdan gelmesi için bir iki dokunuş yetiyor.

Yine de bunu “denge sorunu” olarak yansıtmak haksızlık olur, sizin de görebileceğiniz gibi bu durumun gerçekleşmesi için bir tarafın AFK kalması neredeyse şart.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr