Rakamlarla GameX 2015!

17-20 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde onuncusu düzenlenen GameX 2015 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı büyük yankı uyandırdı.

100’ün üzerinde ulusal ve uluslararası markanın katılımı ile gerçekleşen GameX 2015, ziyaretçi rekoru kırdı. Sadece fuarın 3. günü 60.000’e yakın oyuncunun ziyaret ettiği GameX 2015, Türkiye’deki en fazla ziyaretçisi olan fuarlar arasında olduğunu tekrar gösterdi.

GameX 2015’te neler gördük/yaşadık hususunda, işin rakamsal yönüne dönük güncel bir infografik yayınlandı. Aşağıda GameX 2015 ile ilgili ilgi çekici detayları bulabilirsiniz.

GameX_İnfografik_Tr12

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr