Resident Evil: Revelations 2’nin ilk bölümü konsollara bedava!

Resident Evil Revelations 2’nin ilk bölümü bedava olarak oyun severlerle buluşmaya hazır!

Resident Evil Revelations 2 bu senenin başlarında açılış yapmış ve hiç de fena satışlar rakamlarına ulaşmamıştı. Oyun tıpkı Revelations Resident Evil 4’ten bazı izler taşımakla birlikte ve Resident Evil 5 ve 6’nın alışılmadık aksiyonundan uzaklaşmıştı, nihayet.

Rich Stanton, Eurogamer’daki röportajında, oyunun mükemmel bir ikincil etkisi olduğundan bahsediyor. Bununla birlikte oyunun hayranları açısından harika bir ortak denge kurduğuna değiniyor ve oyuncuların mutlu ve gelen tepkilerin olumlu olduğunu belirtiyordu.

Oyun için hyperlink’leri kullanarak Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox One’da bedava yüklemeleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr