Uncharted: Nathan Drake Collection şimdi daha da güzel gözüküyor!

Uncharted: Nathan Drake Collection için yapılacak yeni güncellemeler daha gelişmiş görseller içerirken oyun içindeki trophy sistemini de değiştiriyor olacak.

Geçtiğimiz ay piyasaya çıkan ve biz dahil tüm oyun basınından çok yüksek puanlar alan, adeta remastered olmanın hakkını veren Uncharted: Nathan Drake Collection gelen son yamanın ardından daha da güzel gözüküyor. Diğer değişiklikler de söz konusu, bunlar arasında ileri hareket duyarlılığı, güncellenmiş trophy’ler, geliştirilmiş stabilizasyon ve credits ekranında değişiklikler gibi değişiklikler yer alıyor.

1.04 GB’lik yama ortalığa düştü bile…

Eğer güncellemeleri yaptıysanız yeni ve gelişmiş görseller ile ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr