Rocket League aynen devam!

Beklenmedik bir şekilde patlama yaratan Rocket League, Twitch’te üst sıralara oturmayı başardı. Bu başarısının yetenekli oyuncalara bağlı olmasının dışında yapımcıların da iyi bir denge kurmasıydı. Oyun içinde tamamen dengeli şekilde oyuncuların becerilerine bağlı rekabet içeren Rocket League için yapımcı ekipten bir açıklama geldi.

Oyunun yapımcılardan Dave Reddit’e konuştu. Sorulan sorulara genellikle kaçamak cevaplar veren Dave, “Oyunu geliştirmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna “Oyuna herhangi ekstra güç seçeneği falan katmayı düşünmüyoruz. Dengeyi bozmayacağız. Stat sistemi eklemeyecek ya da fizik yapısında değişikliğe gitmeyeceğiz. Elimizde harika bir formül var ve oyunun bu yapısına dengeyi bozmadan yeni şeyler katmak için çok fazla seçeneğimiz bulunuyor.” diyerek oyunun sevenlerini coşkulandırdı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr