Rocket League aynen devam!

Beklenmedik bir şekilde patlama yaratan Rocket League, Twitch’te üst sıralara oturmayı başardı. Bu başarısının yetenekli oyuncalara bağlı olmasının dışında yapımcıların da iyi bir denge kurmasıydı. Oyun içinde tamamen dengeli şekilde oyuncuların becerilerine bağlı rekabet içeren Rocket League için yapımcı ekipten bir açıklama geldi.

Oyunun yapımcılardan Dave Reddit’e konuştu. Sorulan sorulara genellikle kaçamak cevaplar veren Dave, “Oyunu geliştirmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna “Oyuna herhangi ekstra güç seçeneği falan katmayı düşünmüyoruz. Dengeyi bozmayacağız. Stat sistemi eklemeyecek ya da fizik yapısında değişikliğe gitmeyeceğiz. Elimizde harika bir formül var ve oyunun bu yapısına dengeyi bozmadan yeni şeyler katmak için çok fazla seçeneğimiz bulunuyor.” diyerek oyunun sevenlerini coşkulandırdı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr