div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

S.K.I.L.L. – Special Force 2 Artık Steam‘de!

- Advertisement -

Dragonfly LTD tarafondan yapılan FPS ve multiplayer aksiyon oyunu S.K.I.L.L. – Special Force 2, Steam’e çıktı. Oyunun yayımcı firması Gameforge, oyunun Steam’e çıkışı için bir haftalık özel bir kampanyayla, yeni oyuncuların oyuna alışmasını kolaylaştıracak iki eşya destesini %30 indirimle satışa sundu.

İndirilebilir içerik pakeri olarak alınabilen eşya desteleri:
Piyade Paketi 27,30 TL

30 Günlük VIP Paketi – Oyuncular 30 gün boyunca özel VIP silahlarının ve VIP kartlarının yanı sıra özel puan artırıcılara ulaşabiliyor.
Başlangıç Paketi – Paket şunları içeriyor: “Infinity” adlı tabanca, flaş bombası M84, sis bombası M18 ve taktik savaş bıçağı.
GROM – Sanal avatar Polonya özel kuvvetlerindeki bir askerin dış görünümüne bürünür ve yüzde 25 daha fazla deneyimin yanı sıra yüzde 15 daha fazla özel puan kazanır.
Orman Kamuflaj Paketi – 30 günlük bir süre için kendi silahlarına ait altı kamuflaj spreyi. Renkler askeri kamuflaj desenlerine uygun olarak yapılmıştır.

Özel Tim Paketi 48,30 TL
90 Günlük VIP Paketi – Oyuncular 30 gün boyunca özel VIP silahlarının ve VIP kartlarının yanı sıra özel puan artırıcılara ulaşabiliyor.
Başlangıç Paketi – Paket şunları içeriyor: “Infinity” adlı tabanca, flaş bombası M84, sis bombası M18 ve taktik savaş bıçağı.
GAFE Zırhlı Birim – Sanal avatar, ağır zırhlı bir askerin dış görünümüne bürünür ve bir koçbaşı ve bir cıvata makasıyla donatılır. Ayrıca yüzde 50 daha fazla deneyimin yanı sıra yüzde 30 daha fazla özel puan kazanır.
Hayvan Kamuflaj Paketi – 30 günlük bir süre için kendi silahlarına ait altı kamuflaj spreyi. Renkler vahşi hayvanlara uygun olarak yapılmıştır ve silahlara hayvansı bir görünüm kazandırır.
AWP – Oyunun hemen başında bu efsanevi keskin nişancı tüfeği seçilebiliyor.
UMP 45 – Paket yakın dövüş için sana baştan itibaren çok etkili UMP45 makineli tüfeğe erişim sağlar.

Öte yandan indirimlerin 26 Mayıs tarihine kadar geçerli olacağını duyurmayı unutmayalım.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler