Sega’dan Valkyria için yeni patent!

Sega’nın 2008 yılında PS3’te piyasaya sürüp sonra da PC’ye başarılı şekilde port ettiği Valkyria Chronicles’ın belki de sonu gelmemiştir.

Gelen son haberler Sega’nın artık -en azından batı için- geçip gittiğini düşündüğümüz Valkyria serisinin devamına ilişkin ümitleri arttır cinsten. Buna göre Sega “Valkyria of the Blue Revolution” adlı bir patent yaptırdı ve belki de bu Valkyria Chronicles serisinin geleceğine işaret ediyor olabilir.

Geçtiğimiz yıl orijinal oyunu PC’ye son derece başarılı şekilde port etmeyi başaran Sega, Japonya için 2011 yılında piyasaya çıkarttığı Valkyria Chronicles III’ten sonra sessizliğe gömülmüş geç geçtiğimiz yıl da kart oyunu Valkyria Chronicles Duel’in servislerini kapatmıştı.

Valkyria-Chronicles

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr