Shenmue 3 şimdiden Kickstarter hedefini yakaladı!

Outrun ve Dreamcast efsanesi Shenmue oyunlarının yaratıcısı Yu Suzuki’nin yeni projesi Shenmue 3 dün Sony’nin E3 konferansında tanıtılmış ve büyük alkış toplamıştı.

Sega Dreamcast’te seneler önce piyasaya çıktığında büyük ilgi çeken ve adeta bir efsane haline gelen Shenmue serisi kendi zamanının en pahalı prodüksiyonlarından biriydi. İlk oyunları 70 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan Shenmue serisinin yeni oyununun yapımı için gereken 2 milyon dolar ise E3’ün de katkıları ile şimdiden toplanmış gibi gözüküyor. Oyun şimdilik PC ve Ps4 için düşünülüyo ve çıkış tarihi henüz net olmasa da önümüzdeki yıl içinde görmeyi umuyoruz.

Beklediklerimiz diğer iki oyunda gördüklerimiz ile aynı… İnteraktif, sürükleyici bir hikaye, bolca hayal gücü, bolca akıllara çivilenen diyalog ve neredeyse her şeyin düşünüldüğü bir aksiyon-rpg oyunu.

Denis Gudin Fildişi

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr