Skyrim’de Oblivion şehirleri!

Oblivion’ın neredeyse on yaşına gireceğine inanmak ne kadar zor değil mi, tıpkı Skyrim’in piyasaya çıkmasının üzerinden neredeyse beş sene geçtiğine inanmak gibi.

Pek çok Elder Scrolls tutkununun en azından oyunun geçtiği mekanların çeşitliliği anlamında ilk sıraya koyduğu Oblivion şehirleri bu aralar Skyrim’de boy göstermeye başladı. Adını söylemenin oyunu modlamak kadar zor olduğu bu çalışmanın adı Skyblivion! Şimdilik Shivering Isles ve Cyrodiil’i tamamen eklemeyi hedefleyen, ayrıca pek çok Oblivion görevini Skyrim altına ekleyen modun kapasitesi konusunda diyebileceklerimiz ise aşağıda izleyebileceğiniz 43 dakikalık videoda saklı, muazzam. Water’s Edge, Imperial City gibi pek çok tanıdık mekana denk gelmeniz mümkün.

Bununla birlikte Morrowind’i yeni oyun motoruyla bizlere sunan Skywind modunu da hatırlatmakta fayda var, belki bir gün tüm Elder Scrolls oyunlarının adım attığı mekanları tek bir haritada görmek mümkün olur, ne dersiniz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr