Skyrim motoruyla yapılan Morrowind’in son görüntüleri ve seslendirmeleri paylaşıldı!

Eski Elder Scrolls Morrowind oyununu, Skyrim’in oyun motoruyla birleştiren yeni oyun Skywind’in son olarak seslendirmeleri paylaşıldı. Bu sefer ki videolarda seslendirilmiş karakterlerin konuşmaları mevcut. Seslerin Morrowind’den alınmış olmasına dikkat çekmek isteriz ve oyunda ki diyalogların hiç de kısa olmadığını düşünürseniz, seslendirmeleri yapmak gerçekten hiç de kolay bir iş değil. 40.000 satırlık diyalogdan oluşan oyun için 100’den fazla ses aktörü iş başında. Performansların bazılarını aşağıdaki videolarda bulabilirsiniz.

Oyunun savaş müziğinin yapımı sonlara yaklaştığını söyleyen ekip bir de kısa bir savaş müziğini içeren bir video paylaştı. Oyunun ana müziğinin bestesi bir süre önce bitmişti zaten.

Skywind ticari olmayan bir oyun ve oyuna sahip olabilmek için hem Morrowind (Bloodmoon ve Tribunal genişletmeler dahil) hem de Skyrim’e (Dragonborn genişletmesi dahil) sahip olmanız gerekiyor. Oyun Skyrim’in oyun motoruyla yapıldığı için sistem gereksinimleri de ona göre olacak. Morrowind ve Skyrim’in korsan versiyonları sayılmıyor bu arada belirtmek isteriz.

Skywind henüz Alpha aşamasında ve henüz halka açık değil. Geliştiricilerin dediğine göre, oyunun törpülenmesi gerektiği bir an gelecek ve o zaman oyunu betaya geçirecekler ki feedback alabilsinler. Oyunun hala yapım aşamasında olduğunu belirten geliştiriciler şuan kimsenin bug olup olmadığını ya da herhangi bir içeriğin bitip bitmediğini anlamasının imkansız olacağını söylediler. Oyunun çıkış tarihi için veya Beta çıkış tarihi için henüz bir tarih belirtilmedi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr