Sony yeni oyunu Horizon Zero Dawn’a oldukça güveniyor

Haksız da sayılmaz. Eğer oyun gerçekten E3 trailer‘ındaki gibiyse güvenmek için yeterince sebepleri var.

Sony Playstation 4’e özel olarak çıkacak Horizon Zero Down E3‘ün en çok dikkat çeken oyunlarından biri olmuştu. Ben de yayını canlı takip ederken gerçekten büyülenmiştim. Şimdi ise 2016 senensinin en çok beklediğim oyunlarından biri.

Sony‘nin açıklamasına göre Guerilla Games‘in geliştirdiği oyun için 2016’da bir çok yan ürün çıkacak. Bu ürünlerin arasında T-shirt’ler, oyuncaklar ve birçok toplanabilir eşya olacak. Şimdiden söylüyorum, oyun çok tutarsa kötü bir Holywood adaptasyonuna da hazır olun (Olur da iyi olursa bu lafımı yutmaya razıyım). Horizon Zero Down halihazırda Xbox One karşısında işleri iyi giden Playstation 4‘ün en büyük kozlarından olabilir. Bakalım oyunun ana karakteri Aloy yeni bir Lara Croft olabilecek mi?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr