Star Wars: Battlefront için ilk oynanış videosu

Star Wars’un yeni filmi ‘The Force Awakens’ ile aynı zamanda piyasaya çıkacak olan Battlefront için ilk oyun içi videoyu da gördük böylece.

Daha önce eski Star Wars: Battlefront 1-2’yi oynayanlarınız varsa içinizde, muhtemelen kendilerini evlerinde hissedecek. Çünkü yeni Battlefront eski iki oyunun çok daha büyük bütçelerle yapılmış, çok daha rafine, çok daha güzel gözüken bir yeniden yorumundan farklı gibi gelmedi gözümüze.

SW:Battlefront’un videosunda görüldüğü gibi Huth’deyiz ve Rebel üslerine doğru uygun adım ilerleyen emperyal develeri AT-AT’leri bir şekilde durdurmamız isteniyor. Sonra savaş alanında bir kişi daha çarpıyor gözümüze, izleyelim bakalım;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr