Star Wars: Battlefront, Live Action Fragmanı daha canlı!

Star Wars: Battlefront’un çıkış tarihi için geri saymaya devam ederken ”Become More Powerful” adındaki fragmanı yayımlandı!

Electronic Arts’ın yayımlayacağı ABD’de 17 Kasım, Avrupa’da ise 19 Kasım’da çıkacak olan Star Wars: Battlefront için geri sayım devam ederken ”Become More Powerful” adındaki fragmanı yayımlandı. Fragmanda Star Wars hayranlarının gerçek hayatta buluşup veya direkt kıyafetlerinin içinde kaybolarak Star Wars dünyasına atıldığını görüyoruz. Betasında 9 milyondan fazla oyuncunun oynadığı ve beta sürecini olumlu geçiren Battlefront’un çıkış gününü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Avrupa’da 19 Kasım 2015, ABD’de 17 Kasım 2015’de PC, PS4, Xbox One platformlarında bizlerle buluşacak.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ilhan 3 years ago | Cevapla
    herkes çıplakmı oluyor fragmanda şimdi

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr