Dün Amerika’da satışa sunulan ve Cuma günü Avrupa’da piyasaya sürülecek olan Tony Hawk’ın yeni oyunu, devasa ilk gün yaması ile birlikte geliyor bildiğiniz gibi.

Güncelleme uygulandıktan sonra bile hala PlayStation 4 sürümünde akıllara zarar grafiksel hataların önüne geçememiş gibi gözüküyor.(Aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.)

Biz şimdiden Tony Hawk’ın dead-eyed karakterinin kontrolden çıkması, çarpışmalarda en zararsız şekilde yaralanması, duvarlarda yaşanan iç içe geçme problemleri (Philadelphia Experiment?), zemin, yarım boru ve cel-shaded karakterlerde grafik çöküşleri gibi sorunlar ile oldukça eğlendik. Bakalım bu kadar bug nasıl düzeltilecek?

Bu arada Skate, Skate 2 ve Skate 3 oyunları Xbox Live Gold üyeleri için bu hafta Xbox 360 üzerinde yüzde 50 indirimli olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr