Trackmania Turbo yeniden ertelendi!

Kasım ayında piyasaya çıkmasını beklediğimiz Trackmania Turbo bir kez daha ertelendi ve 2016’nın başlarında piyasaya çıkması bekleniyor.

Ubisoft Nadeo’dan yapılan açıklamaya göre PC, PS4 ve Xbox One’a çıkması planlanan oyunun yapılan beta testlerinin yeterli olmadığı ve bazı ince ayarlar için daha fazla zaman gerektiği ortaya çıktı. Bu yapılacak çalışmaların ağırlıklı olan oyunun arayüzü (moda oldu bu da!) ve multiplayer kodu üzerinde yoğunlaşması bekleniyor.

Nadeo’dan bir de iyi haber var. Oyundaki erteleme oyuna eklenecek olan pist editörünün geliştirilmesi için de yeterli zamanı sağlayacak yapımcılara. Böylece yarattığınız pistlerde arkadaşlarınız ile beraber yarışabileceksiniz.

Trackmania Turbo’nun getirdiği en önemli yeniliklerden biri de tek tuşla “random” olarak pist yaratabilme yeteneği. Ayrıca Double Driver adında bomba bir oyun modu da bizi bekliyor. Bu modda iki kişi tek bir aracı kontrol edeceğiz eş zamanlı olarak, yani kimin kontrolü kimin gaz/fren ikisini kullanacağı size kalmış. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr