Ubisoft, The Crew’un geliştiricisini satın aldı!

Geçtiğimiz yılın sonunda Ubisoft’un yayıncılığında satışa çıkan ve karışık tepkiler alan The Crew’un yapımcısı Ivory Tower, bizzat Ubisoft tarafından satın alındı.

Çok yakında ilk eklentisi olan Wild Run’ın satışa çıkacağını düşünürsek zamanlaması oldukça yerinde diyebiliriz. Bilindiği gibi bir oyun için yapılmış en büyük haritalardan birisine sahip olan The Crew toplamda üç milyondan fazla oyuncuya ulaşmıştı ve eklentisi Wild Run’da bu şehirler arasındaki arazilere odaklanan bir yapım olacak.

100 kişinin çalıştığı Fransız stüdyo, daha önce çeşitli projelerde Ubisoft ile çalışmış ve The Crew ile The Crew: Wild Run’ın yapımını üstlenmişti.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr