Uncharted 4’ün multiplayer’ından ilk görüntüler!

Paris Game Week’in ilk gününde Uncharted 4’ün multiplayer oynanışı ilk kez gösterildi.

Geçtiğimiz ayın ortasında ilk üç oyunu “The Nathan Drake Collection” adı altında remastered edilmiş ve özellikle ilk oyunu yeni grafikleriyle görünce gözlerimiz yuvalarından fırlamıştı. Multiplayer fragmanında gördüğümüz kadarıyla oynayabileceğimiz karakterler arasında Drake kardeşler, Sully, Elena ve Chloe’de var.

İzlediğinizde farkedeceksiniz, Just Cause 3’ün kahramanı Rico’yu kıskandıracak bazı hareketler ve yetenekler mevcut, hatta size yardımcı olması ve ateş desteği vermesi için NPC’leri bile çağırabiliyorsunuz. Yapılan açıklamaya göre Uncharted 4’ün multiplayer’ı 60fps çalışacak ve 900p çözünürlükte olacak.

The Nathan Drake Collection’ı satın alanlara özel olarak sunulacak beta 4-13 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek. Oyunun çıkış tarihi ise 18 Mart 2016.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr