WoW: Legion’ın açılış sinematiği yayımlandı!

16 Eylül 2016 tarihinde oyuncular ile buluşacağı Blizzcon’dan hemen önce sızan World of Warcraft: Legion’ın 4 dakikalık açılış sinematiği yayınlandı.

Evet açıkçası çok beklediğimiz bir şey değildi ancak Blizzard neredeyse 11 ay sonra piyasaya çıkacak yeni eklentinin açılış sinematiğini yayımlamakta sakınca görmemiş gibi gözüküyor. Açılış sinematiğinde görebileceğiniz gibi insan ve Night Elf kuvvetlerine ait uçan gemiler Gul’dan’a saldırırken elbette Burning Legion ile karşılaşıyor.

Pek çok kişinin beklediğinden geç bir tarih belki, ancak içeriğinin WoD kadar kolay tüketilebilir olmayacağını umuyoruz, şimdilik bu sinematik ile idare edelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr