WoW: Legion’ın açılış sinematiği yayımlandı!

16 Eylül 2016 tarihinde oyuncular ile buluşacağı Blizzcon’dan hemen önce sızan World of Warcraft: Legion’ın 4 dakikalık açılış sinematiği yayınlandı.

Evet açıkçası çok beklediğimiz bir şey değildi ancak Blizzard neredeyse 11 ay sonra piyasaya çıkacak yeni eklentinin açılış sinematiğini yayımlamakta sakınca görmemiş gibi gözüküyor. Açılış sinematiğinde görebileceğiniz gibi insan ve Night Elf kuvvetlerine ait uçan gemiler Gul’dan’a saldırırken elbette Burning Legion ile karşılaşıyor.

Pek çok kişinin beklediğinden geç bir tarih belki, ancak içeriğinin WoD kadar kolay tüketilebilir olmayacağını umuyoruz, şimdilik bu sinematik ile idare edelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr