Yayımcı bulan Allison Road Kickstarter’ı bıraktı

P.T‘nin hayal kırıklığını gidereceğini umut ettiğimiz oyun Alliison Road geçen ay Kickstarter’da kampanyasına başlamıştı.

Şimdi ise Kickstarter kampanyası iptal edildi. Hemen korkuya kapılmayın. Oyunun yapımı devam ediyor. Oyunun geliştiricisi Lilith hepimizin Worms serisi ile bildiği Team 17 bünyesine katıldı.

İptal olan Kickstarter projesi ile ilgili yapımcı LilithTeam 17 ile birlikte çalışmak bize oyunumuzu sınırsız bir yaratıcılıkla geliştirme fırsatı sunacak. Aynı zamanda 25 senelik bir oyun stüdyosunun tecrübelerinden ve kaynaklarından yararlanabileceğiz‘ şeklinde bir açıklama yaptı.

Yapımcı ekip Kickstarter üzerinden bağış yapanların ödüllerine ulaşmaları için farklı yollar bulacağını da ekledi.

Ne olur, nasıl gelişir bilmiyoruz ama ne olur bu oyun da iptal olmasın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr