LEVEL #229 – Şubat 2016 sayısı, 1 Şubat Pazartesi günü tüm Türkiye’de bayilerde…

LEVEL bu ay yeni tasarımı ve yeni içeriği ile sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Ertekin Bayındır’ın oyunlar hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladığı Sorgu & Sual, Paralel Evren ve Alt Evren’in mahareti ile sizlere ulaşan Çizgi Roman sayfaları, Ceyda Doğan Karaş’ın kaleminden Cosplay Republic, Tolga Yüksel’in sizi bir topun peşinden koşturan oyunlar hakkında karalığı LEVEL Spor Departmanı, Shotgun’a kafa uzatan yazarımız Enes Özdemir’den CS:GO, HsTurkiye’nin katkılarıyla sizlerle buluşan Hearthstone sayfaları ve nihayet Merve Çay’ın kaleme aldığı ve manga/anime dünyasının nabzını tutan Otaku-chan!

homefrontlevel720

Ayrıca bu ay sizden gelen incelemeleri de yayınlamaya başlıyoruz ve ayın en güzel incelemesini yazan okurumuza da Aral‘ın katkılarıyla StarCraft II: Legacy of the Void hediyemiz var. Tabi daha önce duyurduğumuz gibi ayın en güzel mektubunu gönderen okurumuzu da unutmadık ve kendisine yine Aral‘ın katkılarıyla NBA 2K16 hediye ettik. Her iki yazıyı da derginizde okuyabilirsiniz, ayrıca hem mektup, hem de incelemelerinizi bekliyoruz!

Üstelik tüm bu sayfaların yanında LEVEL, artık yepyeni tasarımıyla sizlere ulaşacak. Emre’nin tamamen baştan tasarladığı sayfalara biz bayıldık, sizin de çok seveceğinizi düşünüyoruz.

homefrontlevel720back

Bu ay sürprizler saymakla bitmez demiştik, tam 34 sayfalık Heroes of the Storm ve Hearthstone kitapçığı da hediyemiz! Bu oyunlara yeni başlıyorsanız veya oynamakta olup bizim fikirlerimizi merak ediyorsanız, yazdıklarımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Hala bitmedi; Legend Online, Kıyamet Savaşçıları ve Zula‘da kullabileceğiniz 65TL değerindeki promo kodu da Game Sultan’ın aracılığı ile sizlerin olacak.

gamesultan720

İlk Bakış
Mirror’s Edge: Catalyst
Call to Arms (Test)
Dark Souls III

Dosya Konusu
Homefront: The Revolution
VR Dosyası
League of Legends

İnceleme
Homeworld: Deserts of Kharak
Assassin’s Creed Chronicles: India
Blade & Soul
Darkest Dungeon
World of Tanks (PS4)
Divinity: Original Sin – Enhanced Edition
INFRA
Dragon’s Dogma: Dark Arisen (PC)
Tharsis
Resident Evil: Zero HD
FIM Speedway Grand Prix 15
Punch Club
Amplitude
Underrail

YENİ BÖLÜMLER
Otaku-chan!
Counter-Strike: Global Offensive
Cosplay Republic
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Mercek Altında
Okur İncelemesi
Online
Sorgu & Sual
Spor Departmanı

KİTAPÇIK
Heroes of the Storm
Hearthstone: Heroes of Warcraft

POSTERLER
Homefront: The Revolution
Far Cry: Primal

LEVEL_Poster_229-2küçük

LEVEL_Poster_229küçük

13 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
 1. Derginin iç tasarımı hakkında yarın gidip almadan bir fikir beyan edemem fakat kapak tasarımı efsanevi olmuş. Emre'yi tebrik ederim.
 2. Yusuf 2 years ago | Cevapla
  Abi sayfa 40 taki yeni başlayanlar için sanal gerçeklik ! makalesindeki { bit.ly/1Mqh9dx } adres yazınca bulunamadı diyo
  • Adresin sonundaki küçük x harfi yerine büyük X harfini deneyebilir misin :) ? bit.ly/1Mqh9dX
 3. Fury of The God 2 years ago | Cevapla
  Abi bu 65 TL değerindeki promo kodu paketin içindemi yoksa kasalardan felanmı istenecek ?
 4. Dergiyi alıp, baştan sona tek nefeste okuduğuma göre artık yorum yapabilirim. Öncelikle şunu söylemek istiyorum, bütün Level ekibinin eline sağlık. Eskiden level, tıpkı Tuna'nın belirttiği gibi "Tekdüze" idi. Artık pek bir heyecan ve o canlılığı göremiyordunuz Level'da. Fakat yeni Level, yeni tasarımından tut canlılık ve sayfa değerlendirmesine kadar inanılmaz derecede mükemmel olmuş. Böylede devam etmesi temennim. Tüm Level ekibini tebrik eder, ve başarılarının devamını dilerim. Dipnot: Editörden kısmının başlığı "Yepyeni bir Level" yerine "Level Up" olsa güzel olurdu.
 5. fırat 2 years ago | Cevapla
  fıyatı ne kadar ankamall de varmı ?
 6. Anıl 2 years ago | Cevapla
  Fırat abi seni chatte de olsa tekrar görmek çok güzel Dergiye gelince gerçekten çok güzel olmuş dergi ben inceleme sayfalarında pek bir değişiklik sezemedim ama kapak efsane

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr