Nikksy League’de Final Zamanı!

Nikksy League Ocak’16 turnuvasında finale kalan takımlar belli oldu. Turnuva boyunca başarılı ve üstün performans gösteren FMF Esports Club ve Crew eSports Club, 31 Ocak Pazar saat 14:00’da 10 Bin TL’yi kazanan taraf olmak için kıyasıya mücadele edecek.

Nikksy bu final için tüm E-Spor severlere güzel bir etkinlik hazırladı. Game Ekstra Gamer Arena’da gerçekleşecek finale katılan tüm seyircileri güzel sürprizler bekliyor. 12:00’da başlayacak etkinlikte Cosplay kızları ve redbull standının yer alacak, ayrıca Nikksy ve Ozone iş birliğiyle bir çekiliş gerçekleştirilecek. Çekilişle onlarca LOL RP, devasa bir Mouse pad ve Ozone ekipmanları seyircilerin olacak. Aynı zamanda canlı yayını takip edenlere de on binlerce NP dağıtılacak.

Bu heyecanlı maçı yerinde takip etmek isteyenler 31 Ocak Pazar günü saat 12:00’da Game Ekstra Gamer Arena’da olsunlar! Muhteşem bir maç ve güzel etkinlikler sizleri bekliyor!

Final Posteri_Nikksy

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr